דף הבית >> מאמרים >> חלקו של אדריכל פנים בבחירת ריהוט משרדי

חלקו של אדריכל פנים בבחירת ריהוט משרדי


יכולתו של אדריכל פנים לאפיין את צרכי הלקוח ולהתאים עבורו עיצוב של פנים המבנה בצורה המותאמת ביותר הינה חיונית ביותר בכל מה שקשור לעיצוב המשרד ובחירת הריהוט המשרדי בו. יש לדעת להיעזר בישות מקצועית זו, אשר חלקה משמעותי ותורם רבות לשיפור בצורת העבודה במשרד וכמובן, לצרכי העיצוב והאסתטיקה הצפויים ממנו.
 


פרקטיקת השימוש

כל משרד מאופיין בנהלי עבודה שונים ועל כן, גם בצרכים שונים לשימוש ברהיטים. במשרדים מסוימים על שולחנות העבודה להיראות רחבים ואסתטיים ופחות ככאלה המשמשים לצרכי אחסון ניירת. באחרים, עמדות העבודה צריכות להיות עשירות באמצעי אחסון. יהיו משרדים אשר זקוקים לארונות גדולים לצרכי תיעוד ואחרים, אשר כבר עובדים עם שירותים בענן ולכן מפנים את צרכי הריהוט דווקא לפינות ישיבה ללקוחות, עיצוב חדר ההמתנה וכו', אופיסלנד המתמחה בריהוט משרדי מאפשרת לכם ליווי וייעוץ אישי עם אחד המומחים שלנו על מנת שתוכלו להתאים פינות המתנה חכמות ומעוצבות עבור הקלינטים המגיעים למשרד.
אם ברצונכם איש מקצוע המתמחה בייעוץ מקצועי תוכלו לפנות לאדריכל פנים מקצועי שמזהה את הצורך בריהוט חכם ומגיב בהתאם תוך הצעת פרטי הריהוט הפרקטיים ביותר, אשר השימוש בהם יקל על העבודה, ייעל אותה ואף יחסוך מקום במשרד.
 


עיצוב המשרד

עיצוב המשרד הינו כרטיס הביקור שלו וככזה יש להתייחס אליו בהתאם. כל משרד, בהתאם לאופי התחום בו הוא פועל חייב להתאים לעצמו ריהוט משרדי אשר משקף זאת על הצד הטוב ביותר. אדריכל פנים בעל ניסיון יכול להתאים בין עיצוב הרהיטים הנדרש לקונספט שהמשרד מעוניין לשדר ללקוחותיו כגון התאמת ריהוט "צעיר" למשרד פרסום, שילוב פרטי ריהוט "כבדים" ורשמיים עבור עורכי דין ורופאים וכו'.
אצלנו באופיסלנד תוכלו ליהנות ממגון רחב של כסאות מנהלים בסגנון "צעיר" או רשמי על מנת שהעסק שלכם יקבל את הקונספט שלו הוא ראוי.


התאמה לתקציב

ניתן למצוא ריהוט משרדי באיכויות שונות וממגוון רחב ביותר של מותגים, יבואנים וספקים. כל הבדל בחומר, עיצוב ומיתוג הרהיטים בא לכדי ביטוי, איך אם לא, במחיר. אדריכל פנים יכול לעזור ללקוחותיו לזכות בריהוט המשרדי הטוב ביותר עבורם ובאופן מותאם אישי תוך עמידה ברף התקציב אשר נקבע מראש. אדריכל פנים מנוסה ובעל ניסיון ידע לכוון את לקוחותיו היכן לרכוש את פרטי הריהוט ואף להציע להם הנחות משמעותיות בהתקשרות עם ספקים עימם כבר רכש קשרים עסקיים לאורך השנים.
 

בנוסף לכל המצוין לעיל-  אדריכל פנים איכותי יידע להתאים בין פרטי הריהוט השונים שתבחרו לבין צרכי התאורה המלאכותית והטבעית במשרד ואף יידע כיצד לסדר את הריהוט במרחב על מנת לבצע התאמה מושלמת לחלל החדר. שיהיה בהצלחה!