דף הבית >> מאמרים >> התאמת ריהוט משרדי לריצוף המשרד

התאמת ריהוט משרדי לריצוף המשרד

חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של המשרד קשור לבחירת פריטי הריהוט השונים בו. כאשר השטח הגדול ביותר במשרד הינו למעשה הרצפה, אין ספק כי יש לבצע שילוב מושכל בין מה שמתחת למה שמעל, כלומר, התאמה מרבית בין הריהוט לרצפה שתחתיו. לצורך העניין מומלץ ביותר ליצור קשר עם אדריכל פנים מקצועי אך אם אתם כבר כאן, רצוי כי תעיינו בטיפים המועילים הבאים.
 


התאמת צבעים

כל בעל משרד מעוניין לשדר קונספט עיצובי מסוים עבור באי המשרד, לקוחות ועובדים כאחד. המשרד הוא כרטיס הביקור של העסק והוא צריך לשקף נכונה את תחום העיסוק בו בפועל המשרד. התאמת הצבעים בין הרצפה לפרטי הריהוט השונים תקבע רבות את עיצוב המשרד. עיקרון המפתח אומר כי על הרצפה והריהוט להיות מנוגדים באופיים מבחינת הצבעים, לפחות ב- 2 רמות. למשל, על רצפה שחורה לא נציב ריהוט שחור כי אם ריהוט בהיר יותר לכיוון צבעי הלבן. על רצפה אפורה ניתן לבחור להציב ריהוט משרדי כהה או בהיר יותר וכו'.
באופיסלנד תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמין ואף תוכלו להעזר במומחים שלנו שייעצו לכם כיצד להתאים את צבעי הריהוט לקונספט הכללי של המשרד. 
 
 

מסיביות לעומת קלילות

ישנם בעלי משרדים אשר יעדיפו לבחור לעצמם פריטי ריהוט כבדים ומסיביים. אך לא רק עורכי דין, רופאים, רואי חשבון או אדריכלים בוחרים באפשרות זו אלא כל מי שהעדפתו הטבעית נוטה לכיוון סגנון הריהוט הרשמי. לעומת זאת, יהיו כאלו אשר יעדיפו פריטי ריהוט קלים למדי, תוך שימוש בחומרים קלים בעלי קווים עדינים יותר כגון זכוכיות, רגלי אלומיניום ושימוש בנירוסטה ומתכת. אותה מסיביות לעומת קלילות בעיצוב הרהיטים קשורה בקשר בלתי נפרד לרצפה שכן מסיבי הולך עם מסיבי וקליל עם קליל בהתאם. משמעות הדבר היא כי פרטי ריהוט כבדים צריכים להיות נוכחים על רצפה מסיבית, כגון רצפת שיש קוריאן או פרקט עץ טבעי. במקרים אחרים ניתן להסתפק בהתאמת פרקט למינציה בעיצובים השונים, רק שיש לדאוג כי דרגת השחיקה הינה לפחות בעלת ערך של AC4 על מנת שלא להישחק במהירות תחת פרטי הריהוט ותזוזת כסאות המשרד. אצלנו ב- officeland נוכל לתת לכם את ההכוונה לריהוט רשמי או קליל על מנת שהעסק שלכם יבטא את סגנון המקצוע שלכם.

 
חשוב מאוד אף להיוועץ עם אדריכל פנים טרם רכישת פרטי הריהוט המשרדי. בין אם ניתן לבצע שינויים  ברצפה (או חיפוי שלה) ובין אם לא, הבחירה הנכונה חייבת להתבצע בצורה מושכלת וע"פ צרכי העיצוב והקונספט הרצוי של המשרד.