דף הבית >> מאמרים >> כסא תלמיד - מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים?

כסא תלמיד - מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים? 

תלמידים מכל הגילאים (בתי ספר יסודיים, אוניברסיטאות, מכללות וכדומה) מבלים זמן רב מיומם בכיתה וכידוע, שם הכיסאות אינם נוחים ובעליל. על מנת שהתלמידים הללו יוכלו לשבת בניחותא כאשר הם חוזרים לבתיהם ולהתרכז בלימודיהם כראוי, יש לוודא כי הכיסאות עליהם הם יושבים יהיו נוחים דיו על מנת לספק את הקרקע המתאימה לכך. להלן מספר פרמטרים חשובים לבדיקה בטרם רוכשים כסא תלמיד איכותי.
 

גובה כסא התלמיד

ישיבה ממושכת עשויה להפעיל לחץ רב מדי שאינו בריא על עמוד השדרה. תופעה זו מוגברת כאשר הרגליים אינם נוגעות ברצפה, דבר הנפוץ בבתים רבים בהם התלמידים הם ילדים קטנים. לכן, כסא תלמיד חייב להגיע עם אפשרות כוונון הגובה עד לרמה בה כפות הרגליים של התלמיד נוגעות ברצפה באופן חופשי ומלא. ללא מצב זה, עמוד השדרה יסבול מלחץ רב מדי אשר עשוי להסתיים בכאבים מיותרים.
 

משענות ידיים

כאבים בידיים ובמרפקים הינם שכיחים בקרב תלמידים ועובדים אשר אינם יושבים בצורה נוחה עם משענות הידיים. לכן חשוב לבחור כסא תלמיד אשר יכלול את האפשרות לכוון את משענות הידיים לגובה, כך שתיווצר זווית של 90 מעלות בין הזרוע לאמה. באופן זה הידיים אינן מתאמצות במנוחה וגם קל לעבוד עם עכבר המחשב ללא מאמץ. בנוסף חשוב שמימדי הכסא יהיו כאלה, אשר משענות הידיים ממוקמות ממש בצידי הגוף של התלמיד ושהוא אינו זקוק למתוח את ידיו לצדדים על מנת להישען.
 

משענת הגב של כסא התלמיד

משענת הגב חשובה ביותר בכל סוג של כסא, במיוחד בכיסאות תלמיד אשר עוברים שימוש רב שעות במהלך היום. חשוב שמשענות אלו יהיו רכות, בעלות קימור קל באיזור הגב התחתון (ולוודא שאכן הקימור מגיע לחלק זה אצל הילד!), להיות עשויות מחומרים נושמים כגון בד או רשת ולהגיע עם מנגנון כיוון עומק כמו גם מנגנון tilt אשר מגיב להתמתחות וחוזר בחזרה למצב הרגיל כאשר הלחץ מעליו מפסיק.
 

יציבות

על מנת שהכסא יהיה בטוח לשימוש עליו להיות יציב. זוהי הסיבה מדוע כיום כמעט כל כסא תלמיד איכותי מגיע עם 5 זרועות רגליים בתור תמיכה. בנוסף חשוב להשקיע בכסא עם מנגנוני גלגלים אשר תומכים בתנועה חלקה ללא מאמץ.

Go Back  Print  Send Page

אופיס לנד - חברת הריהוט המשרדי המובילה מאז 1985

 
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח!
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
הזמן באתר, בקר בחנות הרהיטים בתל-אביב או התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום.
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח! ניתן להזמין שולחן מחשב או שולחן משרדי בכל גודל ובמגוון צבעים. בחנות ובאתר מגוון כיסאות מחשב, כיסאות מנהלים, כיסאות עבודה ובעצם כיסא לכל מטרה.
אופיס לנד משווקת מוצרי תיוק ואחסון כגון רב תא או משרדית של חוליות ועוזרת ללקוחותיה להתאים את  ולבחור רב-תא ושאר פתרונות האחסון בעזרת ייעוץ ותכנון אישי לא תשלום.
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום officeland.

התקנון באתר זה מכיל מידע על תוקף המחירים, ביצוע הזמנה, ביטול עסקה, זכויות צרכנים ופרטי התקשרות.
גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון.

צור קשר

 
טלפון: 03-688-0062
         052-2579185 (שמי)

עוסק מורשה -052095130
טולדו שמעיה
 
לייבסיטי - בניית אתרים