דף הבית >> תקנון

תקנון

 1. תקנון ותנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ופונים לזכר ונקבה כאחד.
 2. אופיס לנד הינו עסק בבעלות טולדו שמעיה עוסק מורשה 052095130 העוסק בשיווק והפצת מוצרים ושירותים. המוצרים הינם רהיטים מסוגים שונים כגון ארונות שולחנות שידות סיפריות ועוד  וכיסאות מסוגים שונים כגון כיסאות מנהלים כסאות מחשב כסאות המתנה ועוד שירותים הם הובלות הרכבות פירוקים ועוד  
 3. אתר - אתר אופיס לנד הינו קטלוג / חלון הראווה של אופיס לנד, שבו מוצגים תמונות המוצרים המשווקים ומידע נוסף לגביהם. בחלק מהמוצרים מופיע מחיר, וחלקם ללא מחיר. המחירים באתר כוללים מע״מ. התמונות באתר, הן להמחשה בלבד ולסייע לגולש להתרשמות ולבחירה.  מידע והמחיר מתייחסים למוצר שבתמונה תחת אותה הקטגוריה. לדוגמה, לשולחן ישיבות בשם עיגול רגל כוכב, מופיעים בתמונה שולחן וכיסאות, אולם המחיר מתייחס לשולחן בלבד, והכיסאות הינם חלק מתפאורה. האתר אינו חנות שבה ניתן לבצע רכישה מקוונת. לאחר בחירת מוצר על הגולש להתקשר בטלפון 03-6880062, לוודא הימצאות במלאי, ואם לא מופיע באתר מחירו של המוצר, על הגולש לבקש הצעת מחיר במעמד זה. 
 4. מוצרים - המוצרים אותם אופיס לנד משווק הינם רהיטים מייבוא, המגיעים מפורקים וארוזים בקרטונים, או רהיטים מייצור מקומי, מוכנים להרכבה או מורכבים. כמו כן, כיסאות מסוגים שונים מייבוא המגיעים מפורקים בקרטון, או כסאות מסוימים מורכבים וכסאות מייצור מקומי מגיעים מורכבים.
 5. צרכן או גולש - גלישה באתר אופיס לנד ובקשה להצעת מחיר מהווה הסכמה לתקנון זה, לכן אם אינך מסכים לתנאי התקנון, הינך מתבקש שלא לעשות שימוש באתר. 
 6. רכישה - גולש שברצונו לרכוש מוצרים או שירות, עליו להתקשר בטלפון לבירור זמינות במלאי, מועד אספקה וקבלת הצעת מחיר מסודרת בפקס במייל או בווטצאפ. תוקף המחירים בהצעה, יינתנו לכל רוכש, לגופו בהתאם למוצרים ולשיקול אופיס לנד. המחירים באתר תקפים כל זמן הופעתם באתר. 
 7. ביצוע הזמנה/רכישה מתבצעת בשתי אפשרויות:
  1. מסירת פרטי כרטיס האשראי של הרוכש
  2. שליחת טופס הזמנה או מסמך עם פרטים מלאים של הרוכש  אם הרוכש הוא עסק, על המסמך להכיל גם לוגו ופרטים מלאים של העסק.

   בשתי האפשרויות, ההזמנה תיכנס לתוקף רק לאחר מסירת פרטי כרטיס האשראי ולאחר אישור העיסקה על ידי חברת האשראי, או לאחר ביצוע העברת בנקאית לחשבון אופיס לנד ולקבלת אישור מהבנק. 
 8. ביטול עיסקה - ייעשה על פי חוק הגנת הצרכן בעסקת מכר מרחוק. 
  1. ביטול העיסקה ייעשה לכל היותר לאחר 14 ימים מקבלת המוצר
  2. הודעה על ביטול העסקה תימסר על ידי הלקוח לאופיס לנד בדואר אלקטרוני לכתובת lavanda17@walla.co.il, בפקס מספר 03-6596570 או בדואר רשום לכתובת דנין 2, בת ים.
   על הודעת הביטול להכיל פרטי הלקוח, פרטי ההזמנה, חשבונית או תעודת משלוח, הסיבה לביטול ופרטי התקשרות.
  3. על המוצר להיות מוחזר לאופיס לנד, על חשבון הלקוח, בשלמותו וככל האפשר באריזתו המקורית. 
  4. בביטול עסקה, שלא בגלל פגם במוצר, או אי אספקה במועד שנקבע או בשל הפרה אחרת, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר המוחזר על ידי אופיס לנד, למעט דמי ביטול של 5% או 100ש״ח, לפי הנמוך מבין השניים. לסכום זה יתווספו דמי הסליקה של חברת האשראי עקב הביטול. 
  5. בביטול עסקה בשל פגם או אי אספקה במועד, או כל הפרה אחרת, לא ישלם הלקוח דמי ביטול, וכספו יוחזר לו בתוך 14 ימים מהיום בו המוצר המוחזר התקבל על ידי אופיס לנד. המוצר יוחזר או על ידי אופיס לנד או מי מטעמו. כספי הלקוח יוחזרו ללקוח באותו אמצעי בו שילם.
  6. סירוב לביטול עסקה - לא ניתן לבטל עסקה עבור פריטים שיוצרו במיוחד או בהתאמה אישית, כגון צורות, מידות, גוונים של רהיטים או סוגי בדים, גווני בדים סוגי ריפוד של כיסאות או שינוי בצורתו המקורית של המוצר לבקשת הלקוח  כל זאת על פי חוק הגנת הצרכן, סעיף 14ג׳. טובין שיוצרו במיוחד עבור הצרכן….ועל כן לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה לאחר תחילת הייצור.
  7. עסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן, שהוא אדם עם מוגבלות, או עם אזרח ותיק שגילו עולה על 65, או עולה חדש, שטרם מלאו 5 שנים מיום קבלת תעודת זכאות כעולה, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בטרם חלפו 4 חודשים מיום קבלת המוצר, וזאת בתנאי שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, בכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית למעט הכתוב בסעיף 6 (סירוב לביטול עיסקה).
   1. אם ביקש צרכן עם מוגבלות, או אזרח וותיק, או עולה חדש, לבטל עסקת מכר מרחוק, יחוייב להציג לעוסק תעודה המוכיחה את היותו בעל מוגבלות, אזרח וותיק או עולה חדש. בנוסף יציג חשבונית מסמך המוכיח את הרכישה ואת קבלת המוצרים שרכש.
    1. הצרכן יחזיר את המוצרים לאופיס לנד על חשבונו
    2. המצרים לא נפגמו
    3. לא נעשה שימוש במוצרים
    4. המוצרים באריזתם המקורית, ככל האפשר
    5. מוצרים שיוצרו במיוחד ,בהתאמה אישית. חל עליו סעיף 6 (סירוב לביטול עיסקה).
   2. כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 יום הביטול הספה וקבלת המוצרים על ידי אופיס לנד באותו אמצעי התשלום בה שילם, זולת דמי ביטול של 5% או 100 ש"ח, הנמוך מבין השניים. 

Go Back  Print  Send Page

אופיס לנד - חברת הריהוט המשרדי המובילה מאז 1985

 
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח!
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
הזמן באתר, בקר בחנות הרהיטים בתל-אביב או התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום.
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח! ניתן להזמין שולחן מחשב או שולחן משרדי בכל גודל ובמגוון צבעים. בחנות ובאתר מגוון כיסאות מחשב, כיסאות מנהלים, כיסאות עבודה ובעצם כיסא לכל מטרה.
אופיס לנד משווקת מוצרי תיוק ואחסון כגון רב תא או משרדית של חוליות ועוזרת ללקוחותיה להתאים את  ולבחור רב-תא ושאר פתרונות האחסון בעזרת ייעוץ ותכנון אישי לא תשלום.
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום officeland.

התקנון באתר זה מכיל מידע על תוקף המחירים, ביצוע הזמנה, ביטול עסקה, זכויות צרכנים ופרטי התקשרות.
גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון.

צור קשר

 
טלפון: 03-688-0062
         052-2579185 (שמי)

עוסק מורשה -052095130
טולדו שמעיה
 
לייבסיטי - בניית אתרים