דף הבית >> מאמרים >> התאמת ריהוט משרדי לריצוף המשרד

התאמת ריהוט משרדי לריצוף המשרד

חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של המשרד קשור לבחירת פריטי הריהוט השונים בו. כאשר השטח הגדול ביותר במשרד הינו למעשה הרצפה, אין ספק כי יש לבצע שילוב מושכל בין מה שמתחת למה שמעל, כלומר, התאמה מרבית בין הריהוט לרצפה שתחתיו. לצורך העניין מומלץ ביותר ליצור קשר עם אדריכל פנים מקצועי אך אם אתם כבר כאן, רצוי כי תעיינו בטיפים המועילים הבאים.
 


התאמת צבעים

כל בעל משרד מעוניין לשדר קונספט עיצובי מסוים עבור באי המשרד, לקוחות ועובדים כאחד. המשרד הוא כרטיס הביקור של העסק והוא צריך לשקף נכונה את תחום העיסוק בו בפועל המשרד. התאמת הצבעים בין הרצפה לפרטי הריהוט השונים תקבע רבות את עיצוב המשרד. עיקרון המפתח אומר כי על הרצפה והריהוט להיות מנוגדים באופיים מבחינת הצבעים, לפחות ב- 2 רמות. למשל, על רצפה שחורה לא נציב ריהוט שחור כי אם ריהוט בהיר יותר לכיוון צבעי הלבן. על רצפה אפורה ניתן לבחור להציב ריהוט משרדי כהה או בהיר יותר וכו'.
באופיסלנד תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמין ואף תוכלו להעזר במומחים שלנו שייעצו לכם כיצד להתאים את צבעי הריהוט לקונספט הכללי של המשרד. 
 
 

מסיביות לעומת קלילות

ישנם בעלי משרדים אשר יעדיפו לבחור לעצמם פריטי ריהוט כבדים ומסיביים. אך לא רק עורכי דין, רופאים, רואי חשבון או אדריכלים בוחרים באפשרות זו אלא כל מי שהעדפתו הטבעית נוטה לכיוון סגנון הריהוט הרשמי. לעומת זאת, יהיו כאלו אשר יעדיפו פריטי ריהוט קלים למדי, תוך שימוש בחומרים קלים בעלי קווים עדינים יותר כגון זכוכיות, רגלי אלומיניום ושימוש בנירוסטה ומתכת. אותה מסיביות לעומת קלילות בעיצוב הרהיטים קשורה בקשר בלתי נפרד לרצפה שכן מסיבי הולך עם מסיבי וקליל עם קליל בהתאם. משמעות הדבר היא כי פרטי ריהוט כבדים צריכים להיות נוכחים על רצפה מסיבית, כגון רצפת שיש קוריאן או פרקט עץ טבעי. במקרים אחרים ניתן להסתפק בהתאמת פרקט למינציה בעיצובים השונים, רק שיש לדאוג כי דרגת השחיקה הינה לפחות בעלת ערך של AC4 על מנת שלא להישחק במהירות תחת פרטי הריהוט ותזוזת כסאות המשרד. אצלנו ב- officeland נוכל לתת לכם את ההכוונה לריהוט רשמי או קליל על מנת שהעסק שלכם יבטא את סגנון המקצוע שלכם.

 
חשוב מאוד אף להיוועץ עם אדריכל פנים טרם רכישת פרטי הריהוט המשרדי. בין אם ניתן לבצע שינויים  ברצפה (או חיפוי שלה) ובין אם לא, הבחירה הנכונה חייבת להתבצע בצורה מושכלת וע"פ צרכי העיצוב והקונספט הרצוי של המשרד.

 

Go Back  Print  Send Page

אופיס לנד - חברת הריהוט המשרדי המובילה מאז 1985

 
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח!
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
הזמן באתר, בקר בחנות הרהיטים בתל-אביב או התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום.
מאז 1985 אופיס לנד מתמחה בשיווק רהיטי משרד במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה המתאימה ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד.
אופיס לנד שמה לה למטרה להתאים את מוצריה לצרכים הייחודיים של כל לקוח כגון רהיטים ושולחנות לפי מידה, ריהוט משרדי מעוצב, ריהוט משרדי סטנדרטי, הכל לפי דרישת הלקוח! ניתן להזמין שולחן מחשב או שולחן משרדי בכל גודל ובמגוון צבעים. בחנות ובאתר מגוון כיסאות מחשב, כיסאות מנהלים, כיסאות עבודה ובעצם כיסא לכל מטרה.
אופיס לנד משווקת מוצרי תיוק ואחסון כגון רב תא או משרדית של חוליות ועוזרת ללקוחותיה להתאים את  ולבחור רב-תא ושאר פתרונות האחסון בעזרת ייעוץ ותכנון אישי לא תשלום.
 
אופיס-לנד נותנת שירות אישי לכל לקוח ודואגת לשביעות רצון מלאה בכל שלבי התכנון, ההזמנה, השילוח, ההרכבה והשימוש במוצריה.
 
התקשר עוד היום לתאום שיחת ייעוץ ללא תשלום officeland.

התקנון באתר זה מכיל מידע על תוקף המחירים, ביצוע הזמנה, ביטול עסקה, זכויות צרכנים ופרטי התקשרות.
גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון.

צור קשר

 
טלפון: 03-688-0062
         052-2579185 (שמי)

עוסק מורשה -052095130
טולדו שמעיה
 
לייבסיטי - בניית אתרים